Alüminyum Kumanda Paneli

Alüminyum Kumanda Paneli

Sektörde, üstün kaliteli Kontrol Paneli üreticilerinden biriyiz .

Endüstriyel ortamlarda kullanılan bu ürünlerin şekil ve tasarımları özelleştirilebilir. Aşınmaya dayanıklıdır, müşteri talebine göre düzenlenir, alüminyum  kontrol panelleri çok çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. Teknik özelliklerinize göre tamamen özelleştirilmiş kontrol panelleri için Bize Ulaşın.

ALÜMİNYUM KUMANDA PANELİ 

Müşteri talebine göre aşınmaya dayanıklı kaplamalı yapılmış ön panel, tablo, kontrol paneli üretimi / imalatı. Bora Ajans bu panelleri çeşitli malzemelerden çok çeşitli uygulamalar için yapar. Teknik özelliklerinize göre tamamen özelleştirilmiş bir makine veya cihaz için bir kontrol paneli sunuyoruz.

Tedarik edilen panellerin Baskısı

Mekanik olarak işlenmiş mevcut paneller için de bir çözüm sunuyoruz. Bora Ajans ayrıca eloksal ve renklendirme yoluyla ön işlem görmüş kontrol panellerini işleyebilir. Bunu yaparken serigrafi veya dijital baskı ile nesneler dayanıklı görüntülere ulaşabilir.

CNC Kazıma

Modern CNC kontrollü freze ve gravür makinemizle, yazı veya semboller alüminyumun içine kazınabilir. Kazıma yapılan yer Serigrafi Baskı ile renklendirilebilir.

Kalite güvencesi

Alüminyum kumanda paneli üretimi için oldukça fazla teknik kullanılıyor. Deneyimler, metal ve kimyasallar arasında aşındırma ve anodize etmek için etkileşim oluşturan parametrelerin sıkı kontrolünün tekrarlanabilir ve üstün ürünlerle sonuçlanacağını göstermiştir. Eloksallı plakalar için, her parti anodik tabaka kalınlığı, işlemin koruma için kalın sertleştirilmiş bir tabaka ile sonuçlandığından emin olmak için ölçülür. Hem eloksal hem de cnc kazıma için Bora Ajans, tutarlı kaliteyi sağlamak için her üretim grubunu kaydeder ve test eder.

Anodize

Anodize (Alüminyum anodize, elektrokimyasal işlem ile alüminyum yüzeyinin alüminyum oksit ile kaplanması işlemidir) edildiğinde (istek üzerine uygulanan yüksek mikron baskı işlemi) alüminyum aşınmaya ve hava koşullarına karşı iyi direnç sağlar. Baskı tamamlandıktan sonra, mürekkepler malzemenin yüzeyine tutulan gözenekler kapatılır. Eloksal işlemi, alüminyumun kimyasal bileşimini değiştirerek korozyona karşı ek koruma sağlayan ve aşınmaya karşı direnci artıran sert bir anodik tabaka oluşturur. Ortaya çıkan metal etiket, canlı renkli, kalıcı ve dayanıklıdır, temiz, modern görünümlü bir etikettir.