Damla Etiket

Harf Kesim Damla Etiket

Damla Etiket nedir ? Damla etiket, baskılı malzemenin poliüretan ile kaplanmasıyla üretilir, malzemeye parlaklık ve 3D efekt kazandırır. Sonuç, logonuzu veya şirketinizi temsil etmenin çekici ve dayanıklı bir yoludur. 

Ne kadar dayanıklı? Damla etiketler uç noktalarla başa çıkabilir. En zorlu ortamlarda bile aşındırıcı koşullara dayanıklıdır.

 • 3 Boyutlu ve Esnek
 • İç ve Dış mekana uygun
 • Özel Şekiller ve Grafikler oluşturulabilir.
 • Hafif Kimyasal Dirençli
 • Hava koşullarına ve UV ışınlarına dayanıklı
Dijital baskılı Damla Etiketler

Dijital baskılı damla etiketler şirket logonuzu veya tasarımınızı korumak için çizilmeye dayanıklı damla şeklinde bir kaplamaya sahiptir. Ürün markalaması için mükemmel bir seçenektir

Damla Etiketlerimiz, rulo halinde veya ayrı ayrı kesilmiş olarak değil, sayfa formatında teslim edilir.

Damla Etiket (3D Çıkartmalar veya 3D Reçine Etiketleri olarak da adlandırılır), giderek artan sayıda sektör tarafından kullanılan popüler bir ürün etiketleme biçimidir.

Poliüretan reçine, şirket logonuzu veya tasarımınızı korumak için dayanıklı, çizilmeye dayanıklı bir kaplama sağlar ve zorlu koşullarda bile net bir şekilde gösterir. Damla Etiketler, şirket logonuzu veya markanızı net ve profesyonel bir şekilde gösterecek harika ürünlerdir.

Poliüretan kaplama etiketlere 3D derinlik katar, renkleri ortaya çıkarır ve etiketi tamamen hava koşullarına dayanıklı hale getirir, böylece uyguladığınız ürünün ömrünü uzatırlar. Damla Etiket sadece bir etiket değildir, herhangi bir ürüne sınıf katan ve yıllarca harika görünecek göz alıcı, akıllı bir pazarlama aracıdır.

Damla Etiket

Damla etiketler birçok uygulamada kullanılır. Ekipman üreticileri, dayanıklı oldukları ve üç boyutlu görünümleri dikkat çektiği için ürünlerine kalıcı işaretleme olarak uygulamaktadır.

Damla Etiket diğer birçok etikete göre çok daha kalıcıdır ve aşınma göstermez; uzun zaman geçse bile berrak poliüretan madde kendi kendini iyileştirir. Küçük çizikler veya kesikler kendilerini iyileştirir ve etiket bir kez daha yeni gibi görünür.

Birçok giyim firması damla etiketleri, mağaza içi askılara sabitleyerek tek kullanımlık ürünler olarak kullanır. Askılar, müşterinin giysiyi alırken önce etikete dokunacağı şekilde şekillendirilir. Bu ilk dokunma hissi giysinin algılanan değerini etkiler. Kostüm firmaları da ürünleri için damla etiketler kullanırlar.

Üretim

Kaplama, otomatik ekipmanlar ile sıvı formda uygulanır. Uygulandıktan sonra poliüretan sıvı, etiketin kenarına akar ve durur ( sıvının yüzey gerilimi nedeniyle ), 3D bir görünüm elde edilir.

 1. İlk katman etiket malzemesidir. Malzeme, baskı endüstrisi tarafından tanınan herhangi bir etiket malzemesi olabilir (kağıttan birçok plastiğe kadar).
 2. İkinci katman mürekkeptir. Etiket birden fazla renk, fotoğraf kalitesinde grafikler veya basit metin olabilir. Mürekkep dijital baskı teknolojisi kullanılarak uygulanır.
 3. Sıvı poliüretan malzeme baskı yapılmış etiketlere uygulanır ve sertleşmeye bırakılır.

Tüm özel Damla Etiketlerimiz, her bir kağıda birden fazla etiket ile kullanılması kolay bir sayfa biçiminde teslim edilir. Sayfalar genellikle A4 boyutundadır, ancak bu, seçilen etiketin boyutuna ve sipariş edilen miktara bağlı olarak değişebilir.

Damla Etiketler için farklı baskı malzemelerinden oluşan geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz ve Metalize folyolar ile de çalışabiliyoruz. Damla Etiketler için baskı malzemesi genellikle PVC olarak tercih edilir. Her baskı malzemesinin kendine özgü özellikleri vardır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizin ihtiyaçlarınıza en uygun malzemenin kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Tüm Damla Etiketlerimiz çiziklere dayanıklı reçine ile üretilmektedir. Reçine kaplama çizilmeye karşı dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda güneşin zararlı UV ışınlarından da koruma sağlar. Bu koruma, logonuzun parlak ve solmaz görünmesini sağlayarak tasarımınızın canlı renklerinin her birini yıllarca sadık hizmet için korur.

Damla Etiket aklınıza gelebilecek hemen hemen her şekilde mevcuttur. (En çok tercih edilen şekiller: Dikdörtgen, Kare, Daire ve Elips) Damla Etiketleri gereksinimlerinize uyarlamak için en, boy ölçüleri ve köşe yapısı üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

Damla Etiket özel bir şekil veya tasarım halinde de üretilebilir, ancak kaplamanın yapıldığı reçine akışkan olduğu için şekil veya tasarımların kontrollü bir şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Damla Etiket, herhangi bir sektörde kullanılabilir aşağıdakiler sadece bazı örnek kullanım alanlarıdır.

 • Makine yüzeyleri
 • Tekneler, araçlar, traktör römorkları ve diğer ulaşım ekipmanları
 • Bilgisayar donanımları
 • Elektronik ekipmanlar
 • Endüstriyel ekipmanlar
 • İş makineleri yüzeyleri
 • Taşıt yüzeylerinde marka veya model belirtici 

Nasıl Bir Damla Etiket Arıyorsunuz?  Size Yardımcı olabiliriz

Damla etiketler logonuzu veya grafiğinizi öne çıkarır. Özel Damla etiketler, dünyanın dört bir yanındaki büyük üreticilerin 1 numaralı seçimidir. Neden mi? Çünkü poliüretan kaplama, her logo ve tasarıma, parlak bir görünüm ve cazip bir dokunma hissi sağlar

Kaliteleri sayesinde damla etiketler gerçekten dikkat çeker, standart bir etiketten çok daha fazlasıdır. Ürünlerinizi ve ekipmanlarınızı damla etiketlerle markalayın. (üst düzey maliyet olmadan)

Damla Etiket
Özel Tasarım 3D Damla Etiket
Damla Etiket

Şirket logonuzu ön plana çıkaracak bir etikete mi ihtiyacınız var?

Öyleyse, 3D özel tasarım damla etiketler markalama için mükemmel bir seçimdir. Ekipmanlarınız veya makineleriniz zorlu dış mekan ortamlarında mı kullanılıyor? Öyleyse, Damla Etiketlerimiz sizin için en iyi seçimdir, çünkü Bora Ajans’ın kaliteli malzemeleri her türlü zorlu koşula karşı koyabilir.

Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketler iki temel nedenden dolayı Bora Ajans’tan özel damla etiketler satın alıyor:

 • Damla  etiketler üst düzey bir görünüme sahiptir  Şüphesiz bu göz alıcı etiket, şirket logonuzu benzersiz kılacaktır! Damla etiketler, dikkat çeken profesyonel görünümlü bir etiket arayan şirketler için en iyi tercihtir.
 • Damla etiketler uzun ömürlü dayanıklılık sunar  Kaliteli malzemelerimiz sayesinde Bora Ajans’ın damla etiketleri temizleyicilere, hafif kimyasallara ve zorlu hava koşullarına dayanıklıdır. Müşterilerimizin çoğu dış mekan ekipmanı ve makineleri üretmektedir. Damla etiketlerimizin son derece sağlam olduğunu takdir etmektedirler. Damla Etiketlerimiz uzun yıllar harika görünürler.

Bu özellikler, Damla etiketlerimizi markanızı sergilemek ve ürün kimliğinizi desteklemek için mükemmel bir seçim haline getirir. Ürününüzü geliştirmek ve logonuzu öne çıkarmak için Damla Etiketlerimize güvenebilirsiniz.

Müşterilerimiz ile uzun vadeli iş ilişkileri kurabilmek için her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ürünlerimizi “Yüksek Kalite” anlayışı çerçevesinde profesyonel ekipmanlar ve uzun süreli kullanıma dayanacak malzemeler ile üretiyoruz.